Kategoriler

Hakkımızda

Hyundai Atmaş Plaza

Atm grup, 1989 dan beri otomotiv sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.Suzuki Yetkili Bayiliği ile başlayan yetkili satıcılık süreç içerisinde Citroen Yetkili satıcılığı ile devam etmiş ve günümüz de Dünyanın en seçkin markaları olan Hyundai, Nissan ve OPEL ile 4 adet plazamızda toplam 14.000 m2 kapalı alan ve 10.000 m2 açık alanda hizmet vermektedir.

ATMAS MOTORLU ARAÇLAR ŞİRKET PROFİLİ

Merkezi İstanbul'da bulunan otomotiv, inşaat, bilgisayar ve motorsiklet sektörlerinde 20 yılı aşkın bir süredir uzmanlaşan ATM Şirketler Grubu bünyesinde kurulan ATMAŞ MOT. ARAÇLAR SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Trakya'nın kalbi Tekirdağ Çorlu'da Hyundai bölge yetkili plazası olarak faaliyete başlamıştır.

   ATMAŞ Hyundai Plaza olarak Hyundai marka binek ve ticari araçların satış-servis-yedek parça-ikinci el araç hizmetlerini sunan firma 1999 yılında hizmete girmiştir.

   2001 yılında mevcut showroomdan inşaası biten kendi plazasına taşınan firma 1000 m. satış, 1500 m. servis, 500 m. idari bölüm, 3000 m. otopark ve yeşil alanı ile Hyundai Yetkili Plazası olarak hizmet vermeye devam etmektedir